S jakýmkoliv problémem potřebujte poradit, rádi Vám zdarma poskytneme konzultaci.

Zaměření

Zaměříme stávající instalace (voda, elektřina, plyn), zdi a vše potřebné pro výrobu a montáž kuchyně.

Grafický návrh zdarma

V našich studiích Vám ZDARMA zpracujeme návrh na kuchyňskou linku v 3D grafickém programu včetně cenové nabídky.
Pro grafický návrh je nutné doložit podrobné nákresy.

Je dobré si promyslet, jaký typ kuchyně by se Vám líbil, popřípadě jaké spotřebiče chcete do sestavy zakomponovat. Také byste měli mít promyšleno, jakou finanční částku zamýšlíte do kuchyně investovat.

Preferujeme zákazníkovu osobní účast při zpracování návrhu, abychom připravili řešení kuchyně šité na míru každého z Vás. Poradce zhodnotí Vaše nároky, možnosti a požadavky a navrhne možné řešení.

Předmontážní příprava

Nemáte stavební firmu či řemeslníka, který by Vám provedl stavební úpravy před montáží kuchyňské linky?
Zprostředkujeme Vám prověřenou firmu, která provede úpravy prostoru (vodu, elektriku, obklady apod.) dle námi zpracovaných návrhů pro kuchyňskou sestavu.

Kuchyňské doplňky

Rádi bychom Váš nákup kuchyně dovedli k Vaší naprosté spokojenosti, a proto nabízíme také velké množství kuchyňských doplňků (dřezy, baterie, odpadkové koše, osvětlení, stoly, jídelní a barové židle apod.) a širokou škálu značek vestavných spotřebičů.

Dodání spotřebičů

Doporučujeme zakoupit spotřebiče zároveň s kuchyní, které vám zabudujeme do námi dodané kuchyně zdarma (nábytek bude vyroben přesně pro konkrétní typ spotřebiče) a dovezeme je s nábytkem až na místo montáže.

Pokud si zakoupíte spotřebiče sami, budete platit za jejich montáž a připojení. Pro výrobu budeme od vás potřebovat technické rozměrové výkresy, za jejichž správnost budete ručit.

Nabízíme spotřebiče od oficiálních zastoupení jednotlivých značek v České Republice, které zajišťují záruční a pozáruční servis v ČR jako je Whirlpool, Gorenje, Franke, Bosch, Siemens, AEG, Electrolux aj.