FÓLIE

Fóliované kuchyně jsou velmi oblíbené nejen díky jejich příznivé ceně, ale také díky jejich užitným vlastnostem. Nespornými výhodami při koupi fóliované kuchyně je snadná udržovatelnost, teplotní a vlhkostní odolnost, světlostálost, dlouhá životnost.

Nosným materiálem pro dvířka jsou MDF desky, které jsou po obou plochách ve vakuovém lisu opatřeny za pomoci podtlaku a teploty fólií.

ACRYLIC

Akrylátové dvířky patří k novým trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Vedle stálobarevnosti patří k výhodám také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Materiál je navíc velmi mechanicky odolný. Pokud přesto dojde k poškození (poškrábání), lze jej snadno eliminovat opravnou sadou. Díky speciální PUR technologii lepení hran není spára téměř viditelná, a proto svým vzhledem připomíná lakovaná dvířka.

LAKOVANÉ

Lakované kuchyně se řadí k nejluxusnějšímu provedení a jsou stále více žádané. Designovou záležitostí je vysoký lesk povrchu dvířek, celá kuchyně působí exkluzivněji. Výhodami lakované kuchyně je neomezený výběr barev, moderní vzhled, snadnou čistitelnost, možnost oprav či oživení lesku laku, povrch je kvalitní a tvrdý. Laky jsou odolné vůči vlhkosti a poškození.

Lakovaná kuchyňská dvířka se vyrábí z polotvrdé dřevovláknité desky (MDF), na kterou je nanášeno několik vrstev polyuretanového nebo epoxidového pigmentového laku dokončeného na vysoký lesk nebo mat.

Téměř neomezenou škálu barev nabízíme dle vzorníku RAL.

LAMINO

Odolný materiál s minimálními nároky na údržbu a vysokou životností. Lamino je nejpoužívanější materiál pro kuchyňská dvířka. Vychází vstříc všem, kdo na kuchyni hodlají vynaložit pouze omezený rozpočet.

Další výhodou kuchyně z lamina je množství dezénů, mezi nimiž jsou i vzory velmi blízké přírodnímu dřevu, omyvatelnost a tvarová stálost.

Laminovaná kuchyňská dvířka se vyrábí z dřevotřískové desky, na kterou je zalisován vzorovaný impregnovaný papír. Korpusy jsou olepeny tenkou hranou ABS hranou.

DÝHA

Dřevěná kuchyně je nestárnoucí klasikou, která vždy zahřeje Váš domov.

Nejčastěji používané dřeviny jsou dub, buk, třešeň, olše, javor, ořech. Povrchová úprava se provádí mořením a lakováním.

Velikou výhodou dýhy je, že vypadá stejně jako masiv a je stabilnější a to z důvodu dřevovláknité desky. Druhou nespornou výhodou je, že je dýha levnější a lehčí než masiv a  je částečně opravitelné (dvířko lze přebrousit a znovu přelakovat).